Наші послуги

У НАС Є ВСЕ ДЛЯ КОМФОРТНИХ ТРЕНУВАНЬ ТА ВІДПОЧИНКУ

Спортивна зала

Тренажерний зал 275 м2, широкий тренувальний простір, де кожен знайде обладнання для досягнення своїх цілей та мрій!

Кардіозона різного устаткування: бігові доріжки, велотренажери (TechnoGym recline forma, bike forma), все підібрано з урахуванням різних потреб. Широкий вибір дисків, грифів та гантель. Наявні силові тренажери.

 

СПА-центр

Для відновлення організму після важких тренувань в комплексі працює СПА – центр, який має лазню на 8 осіб, басейн (холодна купіль 2х6м, глибиною 1,5 метра), систему опалення «тепла підлога», зручну зону відпочинку.

Лазня виготовлена з натурального дерева, тому при сильному нагріванні не виділяє ніяких отруйних парів та токсичних речовин. А унікальний камінь талькомагнезит ефективно накопичує тепло, а потім віддає його у вигляді м’якого випромінення. Тому Ваше здоров’я буде у повній безпеці.

Басейн 50 метрів

Для покращення спортивних результатів в Комплексі наявний басейн, який повністю відповідає всім вимогам «Правил проведення змагань з плавання», 50х21метр – 8 доріжок, глибина басейну 2 метри.

Наявна система фіксації часу (хронометраж) для плавання Swiss Timing (Швейцарія) – хронометр, фінішні сенсорні панелі, табло для результатів, стартові тумбочки. Має триступеневу систему очищення води. Сучасна система клімат контролю в приміщеннях. Наявні поручні для входу і виходу з води, підйомник для входу і виходу мало мобільних груп населення.

Тренувальний басейн 25 метрів

Для людей які по-справжньому цінують здоров’я і час. Басейн 25х8 метрів – 3 доріжки, глибина басейну – 1 метр, максимальна – 1,3 метри, що дозволяє займатися і людям похилого віку, і дітям, які не володіють технікою плавання. Триступенева система очищення води. Сучасна система клімат контролю в приміщенні.